Aşağı Dudullu Bayrak Direği

Aşağı Dudullu Bayrak Direği fiyatları, bayrak direği modelleri, bayrak direği çeşitleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz bayrak direği seçenekleri ayağına gelsin.

 

Aşağı Dudullu Bayrak Direği İmalatı

Bayrak Direği fiyatları, bayrak direği modelleri, bayrak direği çeşitleri uyguBayrak Direği Fiyatları, Bayrak Direği Ölçüleri ve Bayrak Direği siparişi için hemen bizimle iletişime geçin.

Bayraklar pek çok alanda simgesel öge olarak kullanılabilmektedir. Kurum veya kuruluşlarda reklam veya Tanıtım amaçlı olarak bayrak kullanımını görebiliriz.

Ayrıca bir diğer bayrak kullanma sebebi ise ülkelerin simgesi olarak tercih ediliyor. Türk bayrağı Vatan ve milletimiz için oldukça önemli bir ögedir. Türk bayrağının korunmaya alınması için Türk bayrağı kanunu bulunmaktadır. Bu kanuna göre bayrak ölçüleri, yıldız ve Ay’ın arasındaki uzaklık ve yıldız ölçüleri gibi pek çok farklı konu değerlendirilir.

Ayrıca bayrağa göre bayrak direği seçimi yapmak hem görsel açıdan hem de bayrak kullanım amacına ulaşması açısından oldukça önemlidir. Bayrak üreticileri dışında bayrak direği üreticileri de bulunmaktadır. Bayrak üreticileri aynı zamanda direk üretiminde gerçekleştirebilirler. Bayrak direği fiyatları ise boyutlarına göre farklılık gösterebilir.

Bayrak direği ile ilgili tercih yapacağınız zaman mutlaka bina, bayrağın kurulacağı alan gibi pek çok faktörü dikkate alarak tercih yapmalısınız.

Bayrak direği fiyatları boyuna göre değişkenlik gösterirken yapılacak olan malzemeye göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Genel olarak bayrak direklerinde boyut tercih edilirken bazı etkenlere bakılarak karar verirse de ortalama bayrak direği görebilmek mümkündür.

Bayrak direği fiyatları araştırmasında ise farklı teklif sunan firmaları görebilmeniz mümkündür. Fakat burada önemli olan direğin paslanmaz çelik yapıda kaliteli olan bir ürün olmasına dikkat etmenizdir. Bazı firmalar galvaniz malzeme de kullanabilmektedir.

Bu üründe bayrak direkleri için oldukça uygun ürünlerdir. Tercih edeceğiniz bayrak direği sizlere gönderilirken v şeklinde ipi ile beraber gönderilmektedir. Bu iple bayrağı göndere çekebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bayrak direkleri yere gömme kısmıyla beraber iki parça halinde gönderilir.

Bayrak direği ile ilgili araştırma yapan kişiler bayrak direği fiyatları konusunda da araştırmalarını sunabilmektedir. Burada tercih edeceğiniz firmaların değişik fiyatlar verebileceğini unutmamalısınız.

Öncelikli olarak bayrak direğinin dış koşullarda sürekli olarak iklim durumlarına maruz kalacağını unutmamalısınız. Tercih edeceğiniz bayrak direğinin bu koşullarda sağlam bir şekilde duracak ve paslanmayacak yapıda olması önemlidir.

Ayrıca bayrak direğinin yanında gönderilen ipinin de yine bayrağı göndere tam çekecek boyutta ayarlanması da önemlidir. Bayrak direğinin kurulum aşamasında Toprağa gömülen ankraj aparatı ile sunmaktadır. Ankrajın montaj işleminden sonra bayrağın göndere çekilerek rahat bir şekilde direkt kullanımı mümkündür.

Bayrak Direği Fiyatları
Özellikle alanların geniş olması, ve bayrağın göndere çekileceği yerde bulunan binaların yüksek olması gibi sebeplerden dolayı bayrak direği boyutlarında daha yüksek tercihler yapılabilir. Bayrak direği fiyatları bu sebeple merak konusu olan bir konudur.

Bu bayrak direği fiyatları yine kullanılacak olan ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Montajı sırasında ve bayrak direğinin kullanımı sırasında kolay zarar görmemesi için sağlam yapıda üretilmesi oldukça önemli bir noktadır. Tercih edeceğiniz firmanın muhakkak bu konuda özenli çalışma yürüten bir firma olmasına dikkat etmelisiniz.

Bayrak Direği Ölçüleri
Bayrak direği ölçüleri farklı şekillerde üretilebilmektedir. Burada üretici firmanın vermiş olduğu kararlar ve sistemine göre değişiklikler görebilirsiniz. Bazı firmalar 50 metreye kadar bayrak direği üretirken bazı firmalar 100 metrenin üzerinde boyutlara sahip olan bayrak direği üretimi gerçekleştirebilmektedir.

Bayrak direği fiyatları da bu ayrıntılara göre değişkenlik gösterebilir. Bayrak direği ile ilgili bir sipariş vereceğiniz de dikkat etmeniz gereken en önemli unsur bu direklerin kaliteli olması ve sağlam montaj aparatlarına sahip olmasıdır.

Bayrak Direğinin Boyutuna Uygun Bayrak
Bayrak direği fiyatları araştırmasının dışında bayrak direğine uygun bayrak seçimi de en çok merak edilen konular arasındadır. Dediğimiz gibi Türk bayrağı belirli kanunlar ile farklı ölçülere sahip olmaktadır. Belirtilen bu kanunlar dışında ekstra bir ölçü uygulamak mümkün değildir.

Türk bayrağı için seçilecek olan bayrak direği içinde bazı düzenlemeler getirilmiştir. Yani küçük bir bayrak için tercih edilecek olan bayrak direği boyutu büyük bir bayrak için tercih edilecek olan bayrak direği boyutuna göre farklı olacaktır. Bu boyutların hesaplamalarını sipariş vereceğiniz firmanın doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bayrak direğinin boyuna uygun bayrak seçmek bu sebep ile önem arz eder.

Bayrak Direği Siparişi
Bayrak direği siparişi vereceğiniz firma Muhtemelen bayrak siparişi vereceğiniz firma olacaktır. Firma ile görüşmeleri de gerçekleştirirken taleplerimizi toplu bir şekilde gerçekleştirmeniz fiyatlar konusunda daha uygun teklifler almanıza yardımcı olacaktır.

Bayrağı hangi alan için hangi sebeple istediğinizi belirtmenizin ardından bayrak borusu tercih edilir. Daha sonrasında bayrağı göndere çekeceğiniz alan bilgilerini vererek uygun bir bayrak direği siparişe verebilmeniz mümkündür.

Bayrak direği fiyatları bu siparişinizin ardından belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Müşterilerin onayı alındıktan sonra bayrak ve bayrak direği üretime hızlı ve aktif bir şekilde gerçekleştirilerek müşterilere ulaştırılmalıdır. Özel durumlarda veya resmi toplantılar gibi yerlerde Bayrak kullanımına yer verilmektedir.

Okul, resmi devlet kurumlarına bulunmuş olduğu alanlarda Türk bayrağının bulunması zorunludur. Bu alanlardaki binaların boyutuna göre tercih edeceğiniz bayrak direklerinde göndere çekilmiş bayrakların her daim dalgalanması Türk milletinin bağımsızlığını bir göstergesidir.

Bu sebeple de bayrak ve bayrak direği üretimi oldukça önemli ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Bayrak Direği Fiyatları ve Ölçüleri hakkında detaylı bilgi için hemen sitemizi ziyaret edinin fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz bayrak direği seçenekleri ayağına gelsin.

Bayrak Direği İmalatı

Şirketlere cephelerinde her ebat bayrak direği imalatı ve satışı yapılmaktadır.

Üretimi yaptığımız bayrak direklerini anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.

Paslanmaz çelik borulardan imalatı yapılmaktadır. Rüzgar yönüne sonsuz döner mekanizmalı, içten ipli mekanizma sistemi ile bayrak çekilmektedir.

Parlak veya satine bitişli dekortatif flaş gizleme sistemi, yere yatırılabilir özelliği olan ve Türkiye’nin her tarafına direk imalatı ve satışı mevcuttur.

Bayrak direği, bayrak direği satışı, bayrak direği imalatı, flama direği, flama direği imalatı, flama direği satışı, bayrak direği İstanbul, duvar direği, büyük ebat Türk bayrağı direği, aydınlatma direği, büyük bayrak direği, küçük bayrak direği imalatı ve satışı yapılmaktadır.

Dairesel Bayrak Direkleri

Özel aksesuar ve tepe döner sistemiyle oldukça estetik bir görüntüye sahip direklerdir. 3mt den 12mt ye kadar tek parça üretilen direkler Paslanmaz, galvaniz ve boyalı olarak özel kalıplarımızda dairesel konik olarak üretmekteyiz.

Bayrak Direği

Bayrak direği üretimi farklı amaçlarla kullanılan bayrakları sabit tutmak için üretilir. Bu direklerin kullanımı bayrakların büyüklüğüne ve formuna göre farklılık gösterir. Bayrak üretiminde dikkat çekici olacak şekilde farklı boyutlar ve tasarımlar olduğu gibi bayrak direği üretiminde de aynı durum geçerlidir. Firma, kurum ya da topluluk tanıtımında kaliteli bayrak tasarımı önemli bir tanıtım unsuru olarak görülür. Bu noktada tasarlanan bayrağın en iyi şekilde sergilenmesi için kaliteli bir bayrak direğinin olması da önemlidir.

Üretilen bayraklar dik ya da yatay pozisyonda sergilenecek olabilir. Buna ek olarak küçük ya da büyük boyutlarda da üretilebilir. Tüm bu bayrak tasarımları için uygun bayrak direği bulmak Des Paslanmaz ile mümkün. Des ile tüm bayrak çeşitlerine uygun bayrak direkleri satın alınabilir.

Bayrak Direği Nedir?

Bayrakların sergilenme amacına uygun şekilde durmasını sağlayan direklere bayrak direği denir. Farklı amaçlarla kullanılan bayraklar için yine farklı bayrak direkleri üretilir. Göndere çekilen bayraklarda sabit ve uzun direkler kullanılır. Bu direklerin üzerine asılan bayraklar ipler yardımıyla çekilir ve sabitlenir. Bu tip bayraklar ve bayrak direkleri genellikle ülke bayrağı olarak kullanılır. Buna ek olarak reklam ve tanıtım amacıyla bayrak kullanımı da sürekli olarak artar.

Yelken bayrak ve duvar tipi bayraklar bir kurum ya da firmanın tanıtımının yapılması amacıyla kurumların önüne koyulabilir. Duvar tipi bayraklargenellikle duvara sabit olarak kullanılır. Yelken bayrak ise altında bulunan bidon ile birlikte farklı noktalara taşınabilir. Bu şekilde yüksek mobiliteye sahip olan yelken bayraklar tanıtım amacıyla farklı noktalarda kullanılabilir.

Doğru Bayrak Direği Seçimi

Bayrak türlerinde olduğu gibi bayrak direklerinde de boyut farklılıkları gözlenir. Yelken bayrak, motosiklet bayrak, makam bayrak gibi çeşitlerde farklı bayrak direklerinin kullanılması gerektiği bilinse de aynı bayrak çeşitlerinde de farklı direk kullanımı gözlenebilir. Örnek vermek gerekirse yelken bayrak olarak bilinen bayraklarda farklı boy ve genişlik seçenekleri bulunur. Bu gibi farklı boyutlar için kullanılması gereken bayrak direkleri de çeşitlilik gösterir. Aksi takdirde bayrak hedeflenen kalitede görünmez ve istenen etkiyi yaratmaz.

Bayrak direği seçmeden önce kullanılacak olan bayrak boyutlarının öğrenilmesi gerekir. Bu doğrultuda Des Paslanmaz üzerinden farklı boyutlarda bayraklar için üretilmiş bayrak direkleri bulunabilir. Özellikle büyük boyutlu olan ve reklam çalışmaları için kullanılan yelken bayraklar 2 metre ve 3 metre gibi farklı boyutlara sahiptir. Bu bayraklar için doğru bayrak seçimi yapmadan bayrakların doğru şekilde kullanılması mümkün değildir.

Bayrak Direği Çeşitleri

Sıklıkla kullanılan farklı bayrak çeşitleri için uygun bayrak direkleri bulunur. Bu bayrak çeşitlerinin bir kısmı makam bayrakları, tekne bayrakları, motosiklet bayrakları, bisiklet bayrakları, masa bayrakları ve duvar tipi bayraklar olarak belirtilebilir. Des Paslanmaz üzerinden tüm bu bayrak türleri için en uygun bayrak direkleri tek tıkla satın alınabilir. Makam bayrakları özellikle resmi ya da özel kurumların yönetici odalarında kullanıldıkları için son derece önemlidir. Yine benzeri kurumlarda masa bayrak direği de sıklıkla kullanılır. Bu iki bayrak direğinde estetik görünüm önemli olduğu için krom malzeme bayrak direği olarak da üretilir.

Bisiklet bayrak direği ve motosiklet bayrak direği çeşitlerinde yağış gibi açık hava koşulları çalışma şartlarını zorlaştırır. Bu gibi çalışma şartlarında bayrak direğini uzun süreler boyunca kullanabilmek için paslanmaz bayrak direği seçenekleri bulunur. Bu şekilde bayrak direğinin ömrü uzarken paslanma sebebiyle oluşan estetik bozulma da yaşanmamış olur.

Dış Mekanlarda Kullanılan Bayrak Direği Çeşitleri

Dış mekanlarda kullanılan bayrak direkleri güzel görünmenin dışında zor çalışma şartlarına da uygun olmalıdır. Sürekli olarak açık havanın ve yağışların etkisiyle paslanma durumu bu tür bayrak direkleri için zorlayıcı olabilir. Bu gibi zorlayıcı şartlarda çalışmaya uygun, kaliteli malzemelerden üretilmiş bayrak direği modellerini bulmak mümkün. Özellikle paslanmak ve krom direk modelleri zorlayıcı şartlarda yüksek dayanım göstermeye uygundur. Aynı zamanda yine bu şekilde dış mekanlarda kullanılan bayrak direklerinin sabitlenmesinde kullanılan diğer aksamlar da plastik ya da paslanmaz çelik gibi dayanıklı malzemelerden üretilir. Yelken bayrak çeşitlerinde kullanılan ayak bidonu ve sabitleyici aksamlar bu doğrultuda plastik gibi paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Paslanmaz bayrak direği fiyatları farklılık gösterebilir.

Motosiklet ve Bisikletler İçin Bayrak Direği

Motosiklet ve bisikletler için özellikle turlarda kullanmak üzere farklı bayrak tasarımları yapılabilir. Bu bayrakların özel günlerde takılması ya da sürekli olarak taşınması hem estetik görünüm hem de dayanıklılık gerektirir. Özellikle dış ortamda paslanmaz çelik ya da krom bayrak direği kullanılır. Krom direkler kortej gibi etkinliklerde daha estetik bir görüntü oluşturabilir. Motosikletler kortejler sırasında Türk bayrağı ve kurum bayrağı gibi bayraklar takabilir.

Hem motosiklet hem de bisikletler için uygun olan bu bayrak direkleri sayesinde geçici ve sürekli kullanım mümkün olur. Özel günlerde kişi tarafından gidona kolayca monte edilebilen motosiklet ve bisiklet bayrak direkleri yine aynı şekilde kısa sürede demonte edilebilir. Bunun dışında sürekli olarak kullanımda da uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilir.

Bayrak Direği Boyutları
Bayrak direği boyutları kullanılacak olan bayrak türüne göre farklılık gösterebilir. Yelken bayraklar genellikle 3 metre, 4 metre ve 5 metre boy seçeneklerine sahip olur. Bunun dışında kurumlarda kullanılan içten halatlı ya da dıştan halatlı bayrak seçeneklerinde daha yüksek bayrak direkleri kullanılabilir. Bu bayrak direkleri özellikle bina önlerinde bulunan büyük bayrakların göndere çekilmesinde kullanılır.

Reklam amacıyla sıklıkla kullanılan yelken bayraklar restoran, kafe ya da kırtasiye gibi farklı tesislerin reklamını yapmak için kullanılabilir. Bu şekilde kullanılan yelken bayraklar için özellikle bayrak ve bayrak direği boyutlarının uyumlu olması önemlidir. Bu noktada hem bayrak hem de bayrak direği siparişi için tasarım seçenekleriyle Des Paslanmaz internet adresi tercih edilebilir.

Makam Bayrak Direği

Önemli makamlarda kullanılan bayrakların güzel görünmesi gereklidir. Bu bayrakların hoş görünmesi için kaliteli bir bayrak direği kullanılmalıdır. Makam bayrak direkleri estetik ve modern görünüme sahip olması amacıyla krom malzemeden üretilir. Özellikle parlak görünümü ile bilinen krom malzemeler paslanma karşısında da dayanıklıdır. Bu şekilde tasarlanan makam bayrak direği uzun yıllar boyunca görünümü bozulmadan kullanılabilir.

Makam bayrakları uzun ve geniş görünümü ile ihtişamlı bir duruş sağlar. Bu şekilde tasarlanan bayraklar için en uygun direkler de elbette ki uzun ve ihtişamlı direklerdir. Makam bayrakları için standart boyutlar 100 cm x 150 cm olarak üretilir. Aynı zamanda bu bayraklar şık görünüm elde etmek için saçaklı ya da kenarları işlemeli olarak da üretilebilir. Bu durumda makam bayrak direklerinin de bayrak ile uyumlu görünmesi son derece önemlidir.

Masa Bayrak Direkleri

Yine önemli makamlarda sıklıkla kullanılan bayraklardan biri de masa bayrağıdır. Masa üzerine farklı ülkeler ya da kurumlarla olan olumlu ilişkileri göstermek için birden fazla bayrak konulması sık görülen bir durumdur. Bu gibi durumlarda hem estetik bir görünüm yakalamak hem de uzun ömürlü kullanım sağlamak için krom bayrak direği seçenekleri öne çıkar. Krom malzemeden üretilmiş bayrak direkleri parlak görünümleri ile şık durur.

Masa üzerinde bulunan bayraklar aynı zamanda üstten asılan flama görünümünde de olabilir. Bu tip flamalar özellikle devlet bayrağı ile devlet kurumunun bayraklarının yan yana asıldığı durumlarda tercih edilir. Özel tasarımlar ile bu tip bayrakların dizayn edilmesi ve şık bir şekilde kullanılması da mümkün. Bu noktada firmalar için yapılan tasarımların da arzu edilen şekilde flamalara basılması ve masa üstü bayrağı olarak değerlendirilmesi sık rastlanan bir durum.

Tekne Bayrak Direği

Teknelerde kullanılan bayraklar çeşitlilik gösterir. Teknenin boyutu büyüdükçe kullanılan bayrak boyutunun de büyümesi muhtemeldir. Bu nedenle teknelerde kullanılan bayrak direkleri de özellikle boyut anlamında çeşitlilik gösterir. Tüm mevsimlerde dış atmosferin yıpratıcı etkilerine maruz kalan teknelerde bayrak direkleri de aynı etkileri yaşayabilir. Bu etkilerin bir yıl gibi kısa sürede paslanma etkisi yaptığı bilinmektedir. Bu nedenle tekne bayrak direği seçiminde boyut kadar malzeme kalitesi ve malzemenin oksitlenmeye karşı gösterdiği direnç de önemlidir.

Teknelerde bayrak direkleri şiddetli rüzgarlara dayanabilmesi için metal malzemelerden üretilir. Bu metal malzemeler genellikle paslanmaz çelik ya da krom malzemelerden seçilir. Aynı zamanda çelik gibi malzemelerin üzerine krom kaplama seçenekleri ile hem şık bir görünüm elde edilir hem de paslanma sorunu çözülmüş olur. Bu şekilde ana gövde malzemesi çelik olduğu için rüzgar ya da fırtına gibi zorlayıcı şartlarda da mekanik dayanım elde edilmiş olur.

Bayrak Direğinde Malzeme Seçimi
Bayrak direğinin kullanım amacına göre hangi malzemeden üretildiği önemlidir. Özellikle iç mekanlarda zorlayıcı mekanik şartlar bulunmadığı için metal görünümünde plastik bayrak direkleri kullanılabilir. Plastik direkler maliyet açısından avantajlı olduğu gibi iç mekanlarda zorlayıcı şartlarda kullanılmayacağı için son derece uzun ömürlü kullanılabilir.

Duvar tipi bayrak direkleri pek çok firma ve kamu kuruluşunda kullanılır. Bu direkler hem iç mekan hem de dış mekanlarda sıklıkla kullanılır. İç mekanlarda dayanım endişesi olmasa da krom kaplama ya da metalik görünümdeki duvar tipi bayrak direği seçenekleri tercih edilir. Dış mekanlarda kullanılan duvar tipi bayrak direği estetik görünüm dışında rüzgar gibi yüksek dayanım gerektiren şartlara da dayanması için metalik malzemelerden üretilir.

Bayrak Direği Sabitleme Elemanları
Farklı mekanlarda kullanılan bayrak direkleri genellikle sabitleme gerektirir. Tören gibi etkinliklerde taşınan bayraklar dışında okul, firma ya da kurumlarda kullanılan bayrak direkleri sabitlenir. Özellikle okul gibi büyük binalarda göndere çekilen bayraklar ipler yardımıyla bağlanır. Sıkça tercih edilen yelken bayraklar için en iyi sabitleme yöntemi ayak görevi gören bidondur.

Ağırlık yapacak şekilde tasarlanan bu bidonlar zorlayıcı mekanik koşullar altında çalışmadığı için genellikle plastik malzemeden üretilir. Bidonların içine su ya da kum koymak suretiyle ağırlık yapması sağlanır. Bu şekilde yelken bayrak için üretilen direklerin de sabit kalması sağlanır. Bu direklerin sabitlenmesi hem bayrakların rüzgar ile hareket etmemesi hem de bayrakların net bir şekilde görülmesinin sağlanması için önemlidir. Des Paslanmaz üzerinden vereceğiniz yelken bayrak siparişleriniz için yelken bayrağın kendisi, bayrak direği ve alt bidonunu birlikte sipariş verebilirsiniz.

Bayrak Direği Standartları

Bayrak direği boyutları üretilen bayrağa göre farklılık gösterebilir. Bu durumlarda bayrağın istenen etkiyi yaratması için bayrak direği ile bayrak siparişinin birlikte verilmesi önemlidir. Farklı boyutlarda üretilen bayraklar için farklı bayrak direği ölçüleri bulunur. Özellikle makam ve yelken bayrak direkleri çok çeşitlilik gösterebilir. Yelken bayraklar farklı boyutlarda tasarlanabildiği için yelken bayrak direkleri de çok farklı boyutlara sahip olabilir. Bu nedenle bu tip bayraklarda standart boyut belirlemek kolay olmayabilir.

Masa bayrak direkleri dünyanın pek çok yerinde standart boyutlarda üretilir. Pek çok masa bayrak direğinde bayrak direği standartları olarak taban 8 cm çapında direk boyu da 32 cm uzunluğunda üretilir. Burada belirtilen boyutlar genellikle kullanılan standartları ifade etse de ihtiyaçların değişiklik göstermesi durumunda özel boyutlarda masa bayrak ve bayrak direği üretilebilir.

Kurumlarda Prestij Göstergesi Makam Bayrakları

Çok uluslu firmalar ya da yurtdışı ile sıkı ilişkileri olan firmalarda farklı ülkelerden misafirlerin gelmesi sıklıkla yaşanır. Bu gibi durumlarda firmanın ya da resmi kurumun iyi niyet göstergesi olarak Türk bayrağının yanında diğer ülkenin de bayrağına yer vermek gerekir. Bu gibi makam bayraklarında bayrak ve bayrak direği kalitesi çok önemlidir. Makam bayrakları için farklı seçenekler bulunabilir. Özellikle resmi kurumlarda bayrak kalitesi kadar bayrak direğinin kalitesi ve büyüklüğü de önemlidir.

Des Paslanmaz üzerinden yüksek kalitede üretilen makam bayrakları bulunabilir. Buna ek olarak yine bu tip makam bayrakları ile uyumlu ve son derece kaliteli bayrak direklerini de pek çok ürün seçeneği arasından bulmak mümkün. Bu şekilde bakanlık gibi resmi kurumlara ek olarak büyük firmalar da makam bayrağı ihtiyaçlarını düşük maliyet ile giderebilir.

Çoklu Tasarımlar Kullanılan Bayrak Direkleri

Masa bayrakları için bir ya da iki bayrak kullanmak zorunlu değildir. Üç ve daha fazla sayıda bayrak kullanılabilir. Bu tip ürünler için çoklu bayraklardan oluşan bir masa bayrağı satın almak mümkün. Farklı noktalara koymak için birden fazla ülke, resmi kurum ya da firmanın tasarımlarını içeren çoklu bayraklar makam odalarında ya da toplantı odalarında bulunan masalarda kullanılmak üzere son derece ideal.

Hazır olarak tasarlanmış ve yüksek kalitede basılmış pek çok ülke bayrağı da bayrak direği ile birlikte kullanıma hazır bir şekilde satın alınabilir. Bu noktada tüm ihtiyaçlar için düşünülmüş üretilmiş bayrakları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tasarım Yapmak İstemeyenler İçin Hazır Tasarımlar

Özellikel yelken bayraklar genel tanıtım amacıyla kullanılır. Bu bayraklar ile bir etkinliğin ya da dükkanın reklamını yapmak mümkün. Örnek olarak bir kahvaltı salonunun yol kenarında daha rahat görünmesi için tanıtım amacıyla yelken bayrak kullanılabilir. Bu şekilde üretilen yelken bayraklar sayesinde firma sahipleri ve işverenler firmalarının reklamını yapabilirler.

Kendi tasarımları olmayan ve bu tasarımları üretmek için uğraşmak istemeyenler ise üreticilerin temin ettiği hazır tasarımları kullanabilirler. Örnek olarak “Kahvaltı, Akşam Yemeği” gibi ifadelerin büyük ve okunaklı bir şekilde yer aldığı yelken bayrakları satın alarak işyerlerinin önüne koyabilirler. Bu şekilde işletmenin bulunduğu yere dikkat çekerken aynı zamanda yaptığı iş de belirtilmiş olur. Bu gibi hazır tasarımlarda hem bayrak hem de bayrak direği fiyatları daha düşük olur.

Sadece Bayrak Direği Satın Alma Seçeneği

İster makam bayrağı ister masa bayrağı için olsun elinde bayrak bulunan ve sadece bayrak direğine ihtiyaç duyanlar için de pek çok seçenek mevcut. Bu seçeneklerden yararlanarak elinde bulunan bayrakları değerlendirmek isteyen kişiler sadece bayrak direği siparişi verebilir.

Farklı tasarımlara ve renklere sahip bayrak direkleri en hoş görünümü elde etmek mümkün. Bu noktada farklı boyutlarda bayrak direkleri ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Krom kaplama seçeneğiyle parlak metalik görünüme ek olarak altın sarısı renkte de pek çok bayrak direği bulunabilir. Özellikle makam bayrakları için altın sarısı bayrak direkleri tercih edilir.

Bayrak Direği Çeşitleri

 • Paslanmaz Bayrak Direği
 • Galvaniz Bayrak Direği
 • Boyalı Bayrak Direği
 • Dıştan İpli Bayrak Direği
 • Şehitlik Bayrak Direği
 • Duvar Bayrak Direği
 • Krom Bayrak Direği
 • Pirinç Bayrak Direği
 • 304 Kalite Bayrak Direği
 • Konsollu Bayrak Direği
 • Makam Bayrak Direği
 • Totem Direği
 • Totem Tabela Direği
 • Bayrak Direği Aksesuarları
 • 304 Kalite Paslanmaz Bayrak Direği
 • Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği

Ümraniye İlçesinde Bayrak Direği Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.

 • Ümraniye Bayrak Direği
 • Adem Yavuz Bayrak Direği
 • Altınşehir Bayrak Direği
 • Armağanevler Bayrak Direği
 • Aşağı Dudullu Bayrak Direği
 • Dudullu Bayrak Direği
 • Atakent Bayrak Direği
 • Atatürk Bayrak Direği
 • Cemil Meriç Bayrak Direği
 • Çakmak Bayrak Direği
 • Çamlık Bayrak Direği
 • Dumlupınar Bayrak Direği
 • Elmalıkent Bayrak Direği
 • Esenevler Bayrak Direği
 • Esenkent Bayrak Direği
 • Esenşehir Bayrak Direği
 • Fatih Sultan Mehmet Bayrak Direği
 • Hekimbaşı Bayrak Direği
 • Huzur Bayrak Direği
 • Ihlamurkuyu Bayrak Direği
 • İnkılap Bayrak Direği
 • İstiklal Bayrak Direği
 • Kazım Karabekir Bayrak Direği
 • Madenler Bayrak Direği
 • Mehmet Akif Mahallesi Bayrak Direği
 • Namık Kemal Bayrak Direği
 • Necip Fazıl Bayrak Direği
 • Parseller Bayrak Direği
 • Saray Bayrak Direği
 • Site Bayrak Direği
 • Şerifali Bayrak Direği
 • Tantavi Bayrak Direği
 • Tatlısu Bayrak Direği
 • Tepeüstü Bayrak Direği
 • Topağacı Bayrak Direği
 • Yamanevler Bayrak Direği
 • Yukarı Dudullu Bayrak Direği