İstanbul Bayrak direği %11.5 krom içermekte olup kir pas gibi faktör göstermemektedir. Esenyurt Krom Bayrak Direği sonsuz tepe dönerli olup içten halatlı olarak üretim yapılmaktadır. Dışarıdan herhangi bir müdahale bulunmamaktadır. Demir bayrak direklerinden daha uzun ömürlü olup pas korozyon gibi faktörler göstermemektedir. Direklerimiz alt tabanına flanş koyularak montajı yapılmaktadır. Express Paslanmaz uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Paslanmaz bayrak direği bir çok alanda karşımıza çıkmaktadır genellikle kurumsal firmalarda reklam veya simge olarak bayrak koyulmaktadır. Devlet dairelerinde veya uluslar arası kuruluş ve alanlarda görülmektedir. Tercih edilme sebebi sağlamlık güvenlik ve sık görünümü sayesinde bulunduğu alana zenginlik katmaktadır. 360 derece rüzgar gönüne dönebilen tepe mekanizmalı içten halatlı flanş gizlemek için rozetli olarak imal edilmektedir. 316 paslanmaz krom çelik, 304 kalite paslanmaz krom çeliğin içerisinde molibden ve daha fazla nikel eklenerek elde edilen bir paslanmaz çelik kalitesidir.

İstanbul Bayrak Direği Modelleri

İstanbul bayrak direği modelleri galvaniz bayrak direği, krom bayrak direği, boyalı bayrak direği, demir, olarak üretilmektedir. Direkler montaj yapılacak alanda bina yüksekliği baz alınarak veya müşterinin isteği doğrultusunda hareket edilir. Ayrıca bayrak direğinin yanında gönderilen halatın da yine bayrağı göndere tam çekecek boyutta ayarlanması da önemlidir. Bayrak direğinin kurulum aşamasında Toprağa gömülen ankraj aparatı ile sunmaktadır.
5 metre bayrak direği, 6 metre bayrak direği, 7 metre bayrak direği, 8 metre bayrak direği, 10 metre bayrak direği, 11 metre bayrak direği, 12 metre bayrak direği olarak standart üretim olarak geçmektedir. Müşterilerimiz doğrultusunda istenilen ölçü üretim yapılabilir.
bayrak direği fiyatları siparişiniz sipariş vermeden belirlenerek müşterilerimizin onayına sunulur ve onay alındıktan sonra bayrak direği üretimi hızlı bir şekilde yapılmaktadır.
Okul, Devlet kurumları bulunan alanlarda Türk bayrağı bulunması zorunludur.

Genellikle bu kullanılacak alanda bina boyuna göre tercih yapılmaktadır. Türk Bayrağı veya Kurumsal Bayrakların Kullanımına Göre Paslanmaz Çelik Q14 mm Bayrak Aparatı Ürünle Beraber tarafınıza Verilmektedir. Bayrağın Dolaşmadan Dalgalanması İçin Tesbih Tabir ettiğimiz Boncuklardan Oluşan ve Bayrak Direğinin Çevresini Saran Bir Ürünümüzde Yine Ürün İle Beraber Sunulmaktadır.