Pirinç Sarı Korkuluk

Pirinç korkuluk dekorasyon amaçlı bir çok mekan sıklık ile kullanılan en iyi ürünler olarak bilinmektedir. Yaşadığımız mekanlarda hava değişmelerden uzun süre dayanıklılığını korumaktadır. Pirinç korkuluklar gold ve altın rengine sahiptir. Pencere çerçeveleri ve sırlı duvar yapıları, üretim sarı pirinç merdiven imalatı renk alüminyum veya renkli yüzeyi ile metal alüminyum metalik karar verirse, bundan, iç kullanıcıya bağlıdır

Pirinç Korkuluk Modelleri

Uygulanacak alanın görsel tasarımı mimarlarımız tarafından incelenir. Dekorasyonu ön plana koyarak en iyi şekilde sizlere uygun modeller kataloğumuzdan gösterilir. Proje tasarımı başladıktan sonra beğendiğiniz pirinç korkuluk modeli proje alanına uygulanır.

Pirinç Korkuluk Nedir

Pirinç malzemeler saydam ve ışığı geçirgen özelliğe sahip plastik malzemelerdir. Yüksek sıcaklıklarda esnetilerek istenilen şekil ve kalıp almasını sağlanır. tamamen el elemeği ve göz nuru yapılan bir işçiliktir. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu ürünler balkon korkulukları ve merdiven trabzanların’da da kullanım için uygundur. Sarı boru olarak bilinen pirinç malzemeler usta eller ile işlenerek daha şık ve modern bir hale getirilir.

Pirinç Korkuluk Fiyatları

Pirinç kullanılacak yerin uygulama yapılmadan önce keşif yapılır. Müşterimize uygun modeller tavsiye edilir. Kararlaştırılan modeli en uygun süre ve fiyat anlamında yardımcı olunur. Müşterimizin isteği doğrultusunda malzemenin kalınlığı ebatları yüksekliği bir araya geldiğinde hepsi toplanarak fiyat seçenekleri sunulur. Despaslanmaz ailesi olarak sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız.