Ümraniye Paslanmaz Korkuluk

Ümraniye Paslanmaz Korkuluk fiyatları, korkuluk direği modelleri, korkuluk çeşitleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz paslanmaz korkuluk seçenekleri ayağına gelsin.

 

Ümraniye Paslanmaz Korkuluk İmalatı

Ümraniye Paslanmaz Korkuluk fiyatları, korkuluk direği modelleri, korkuluk çeşitleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz paslanmaz korkuluk seçenekleri ayağına gelsin.

Ofis, işyeri ve diğer pek çok kurumsal işletmelerin iç ve dış dekorasyonlarına benzersiz imzalar atarak büyüyen firmamız, kullandığı üstün teknoloji, profesyonel ekip yapısı ve tasarım uzmanlarıyla sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Standart bakımından dünya seviyesinde malzeme kullanmaya özen göstererek imal ettiğimiz ürünlerden biri olan paslanmaz korkuluk modelleri yaşam alanlarınızda güvenliğinizi en üst seviyede sağlamaktadır.

Özellik bakımından müşterilerimizin isteklerini karşılamakta olan korkuluklarımız, paslanmaya karşı dirençli olup ısıdan etkilenmez. Alanında bilgi ve tecrübe sahibi uzmanlarımız tarafından hazırlanan ürünlerimiz, ofis, işyeri ve kurumsal işletmelerde güvenlik şartlarını sağlamak için kullanılmaktadır. Bu nedenlerle yangından da etkilenmeyen ürünlerimiz, yangın merdivenlerinde de tercih edilen korkuluk modellerimiz arasında yer almaktadır.

Çocukların güvenirliğinin düşünüldüğü korkuluk sistemlerinde, daha çok dikey emniyetli paslanmaz korkuluk modelleri tercih edilmelidir. Çünkü dikey emniyetli sistemler, tırmanmaya elverişli olmadığından, en güvenli sistemler olarak bilimektedir.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Korkuluk modelleri, beklenti ve talebinize göre farklı renk ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Cam ve ahşap gibi alanlarda da kullanılabilen ürünlerimiz, istediğiniz her türlü yere kurulabilmektedir. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir olan ürünlerimiz çevre dostudur ve bakım yapmadan uzun yıllar boyu kullanılabilme özelliği taşımaktadır. Gerek iç, gerek dış mekânlarda tercih edebileceğiniz ürünlerimiz güneş, yağmur ve kar gibi etmenlere karşı dayanıklıdır ve her mevsim kullanılabilir.
Paslanmaz korkuluk modelleri seçeneği en çok olan paslanmaz çelik firması olarak istediğiniz mimarlarımız sizin için model ve çizim yapmaktadır. Ayrıca dilerseniz önceden modellemesi yapılmış olan korkuluk modellerimizden dilediğiniz ölçü ve boyutlarda üretim yapabiliriz. Sitemizden görebilirsiniz yada iletişim kısmından yardım alabilirsiniz.

Paslanmaz Korkuluk Nedir ? Halatlı Korkuluk Nedir ?

Cam korkuluk modern merdiven ve balkonlar için vazgeçilmez olmuş durumdadır. Camdan korkuluklar sayesinde balkon manzaranız dan ödün vermeden güvenlik sağlayabilirsiniz. Merdiven ve Paslanmaz Halatlı Korkuluk‘un en belirgin yararı görüşünüzün minimum düzeyde kısıtlamayı sağlar. Paslanmaz Halatlı Korkuluk‘lar, doğal zeminlerde neredeyse görünmezdir. Bu, odağın yapının mimarisinde odaklanılmasını istediğinizde, iç mekan kullanımı için de faydalı olabilir. Paslanmaz halatlı korkuluk, ayrıca herhangi bir ofis binasına veya eve çok şık ve modern bir görünüm kazandırır. Düşük bakım anlarda kullanılan camlar temperli ve lamine olduğundan son derece dayanıklıdır.

Kanallı Korkuluk

Kanallı cam korkuluk son yıllarda çok sık talep görmektedir. Kullanıldığı her alanda kendi şıklığını ortaya koyarak doğru bir tercih yaptığınızı size kanıtlayacaktır. Kanallı cam korkuluk ta kullanılan kanalların boyutları müşteri tarafından belirlenerek bilindiği gibi bizim de kullandığımız standart boyutlarda vardır. Kanalın sac kalınlığı camın kalınlığına göre değişkenlik, gösterir. Firmamız cam kanalında 6.mm 12.mm kadar kalınlığında sac kullanılır. Bu sac paslanmaz da olabilir veya galvanizde olabilir. Kanalın maliyeti çok önemli tabi ki ama müşterimizin tercihine göre değerlendirmekteyiz. Adet olarak siz değerli müşterilerimize satışa sunulan sistem, istediğiniz renge boyatılacak, kapatma profil ile iç mekana uyumlu estetik bir görünüşe sahiptir. Diğer ürünlerle karşılaştırıldığında daha sağlam, ve daha modern yapısıyla birkaç adım öne çıkan bu sistemler, Des paslanmaz’ın uzman kadrosu ile üretilmektedir.

Paslanmaz Lamalı Korkuluk

Lamalı korkuluk günümüzde kullanılan gerçekten en güzel ve görünüm olarak tamamlayıcı, şık, modern duruşu ile sağlamlığıyla müşterilerimiz tarafından en çok istenen modeller dir. Lamalı korkuluk çok fonksiyonlu olarak kullanıla bilen modellerden birisi dir. Spaydırlı , camlı, halatlı, şeritli olarak bunlarda kendi içlerinde bir çok modellerde kullanılabilir. 2Mesela lamalı camlı korkuluğun bir çok şekil ve modeli vardır. halatlı olarak kullanılabilir ve bir çok aparat çeşidi ile birçok model elde edilebilir. Bunun gibi bir çok model çeşitliği ile lamalı korkuluk kullanıcıların gözdesi olmaya devam ediyor tabi ki bizlerde kullanıcılarımıza yaptığımız için sağlamlığı ve estetikliği hoşlarına gittiğinde bizlerinde müşterilerimiz kadar hoşumuza gitmektedir.

Spider Cam Korkuluk

Cam korkuluklar Küpeştesiz ve dikmesiz sade cam görünümlü korkuluk sistemidir, spider camlı korkuluklar, temperli ve lamine cam olarak imal edilen korkuluk sistemleri müşterilerimizin cam kalınlığı 4+4 den 12+12 kadar mm ölçülerimizde üretilmektedir. Paslanmaz Spider Tutuculu Cam Korkuluk, Temperli ve Lamine Cam olarak üretilen korkuluk sistemleri istenilen kalınlıkta cam üretilmektedir. Paslanmaz camlı spiderlı Korkuluk ürünleri ve çeşitleri mevcuttur

Paslanmaz Cam Korkuluk

Günümüzden her sektörde olduğu gibi güvenlik çitasının son derece yükseldiği dönemde korkuluk sektöründe paslanmaz tutuna bileceğimiz en güçlü dallardan biri oldu. İnsanlar olduğundan yaşayacağımız kaza risklerini de minimum indirmemiz gerekmektedir. Bu hem kendi yaşam kalitemiz için gereklidir. Yerleşim ve yaşam alanları için güvenlik anlayışları arasında birçok modeller ve ürün vardır. Bunların içinde hem çeşidimize çeşit katacak hem de güvenliğimizi sağlayacak ürünlerin başında en çok tercih edilen “Paslanmaz cam Korkuluk” modelleri yer alır. Des Paslanmaz’ın imalat makineleriyle sıkıntısız bir üretim aşamasına sahip olan bu korkuluklar, hem iç hem de dış mekanlar için kullanılmaktadır.
Paslanmaz cam korkuluk Kullanılacağı mekan ve alanlara göre uygun paslanmaz ve cam malzemenin seçimlerine önem gösterilmeli. Aksi durumda, kullanılan üründe korozyon ve paslanma gibi etkilerin görülmesi kaçınılmaz olacaktır. Örneğin; Deniz kenarı, balkon, havuz kenarı, yat, gemi gibi yerlerde uygun olup olmadığına ve ürün garantisine dikkat edilmelidir.
Paslanmaz cam korkuluklar müşterinin isteğine göre cam rengi cam kalınlığı 4+4 den 12+12 kadar değişebilir. Paslanmaz cam korkuluklar cam rengi müşterimizin isteği renk yapabiliriz. Camların üzerine müşterimiz isterse kendi reklamını da yapıştırabilirler.

Merdivenlerde Cam Korkuluk

Cam korkuluklar merdivenlerde şık ve modern bir görünüm sunmaktadır. Ofis ve iç mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır ve sağlamlık ve güvenlik açısından önde gelen modellerimizdir. Temizliği kolay olup ve kır ve iz tutmayıp kolay temizlenebilmektedir.

Balkonlarda Cam Korkuluk

Evimiz ve iş yerlerimiz en çok zaman geçirdiğimiz yerlerimizdir ve balkonumuz sık ve gösterişli olmasını hepimiz isteriz bu modeller de balkonumuzda güvenlik sağlamak hem modern ve mimariye uygun görünüm sunmaktadır. Şık görünümü ile sağlam olması da gözden kaçmamalıdır.

Teraslarda Cam Korkuluk

Ailemiz ile en çok zaman geçirdiğimiz yerler teraslardır. Güvenliği en üst düzey tutulmalıdır. Cam korkuluklar darbeye, vurmaya, karşı dayanıklıdır. Konutlar, oteller olmak üzere projelendirilen yazlık villa gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır

Bahçelerde Ve Havuz Kenarlarında Cam Korkuluk

Cam korkuluklar deyince aklınıza sadece bina yüksek binalar gelmesin cam korkuluklar havuz kenarlarına bahçelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Cam Korkuluklar bahçemizin alanını geniş ve ferah göstermektedir.

Paslanmaz Cam Korkuluk Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Montaj yapılacak alanın özelliklerine göre özel olarak tasarlanabilen korkuluk modelleri, standart ölçülere de sabit modeller bulunmaktadır. Mimariye uygunluk sağlayabilecek şekilde dizayn edilebilen modeller, malzemeye ve özelliklerine göre de fiyatlandırılır. Bu sebepler net bir fiyat söylemek paslanmaz korkuluk modelleri için çok zordur. Alanın özelliklerine göre tasarlanabilecek bu modeller, mimar ve uzman bilgisi ve tecrübesiyle belirlenmelidir. Des paslanmaz’ın tecrübe, bilgi birikimine ve güvenilir usta ekibiyle sizlere projenin aşamasından sonuna kadar takip sorunsuz bir hizmet sağlayabileceğini belirtmek isteriz.

Ayrıca paslanmaz korkuluklar ahşap ve cam ile birlikte kullanılabilir. Örneğin paslanmaz camlı korkuluklarda paslanmaz korkuluğun arasına cam konularak şık bir görüntü elde edilir. Paslanmaz korkuluklar fiyat bakımından alüminyum korkuluklara göre fazla olsa da sağlamlığı ve ilk günkü özelliklerini uzun yıllar devam ettirmesi düşünüldüğünde oldukça uygun bile sayılabilir.

Paslanmaz korkuluk fiyatları model ve çeşide göre değişir. Paslanmaz korkulukta mtül hesabından çıkar korkuluk modellerinde çeşit olduğu kadar da fiyatları da aynı şekilde değişmektedir. Camlar ise mtül olarak hesaplanmaktadır. Modele göre en uygun fiyat seçenekleri ile fiyat vermekteyiz paslanmaz fiyatları dolara endeksli olduğundan kolayı dolarla birlikte değişkenlik gösterir.

Paslanmaz korkuluk fiyatları, sistemde kullanılacak profillerin çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Standart olarak bir paslanmaz korkuluğun yüksekliği 90 santimetredir. Üst küpeştesi (tutamağı) Q51mm çaplı paslanmaz çelik borudan, dikmeleri Q32mm paslanmaz çelik borudan, yatay emniyet çıtaları ise Q32mm paslanmaz çelik borudan imal edilmektedir.

Paslanmaz Korkuluk Çeşitleri

• Yatay emniyetli korkuluk
• Paslanmaz Korkuluk
• Kanallı Cam Korkuluk
• Emniyetli Paslanmaz korkuluk
• Camlı paslanmaz korkuluk
• Pleksiglas Paslanmaz  korkuluk
• Lamalı Paslanmaz korkuluk
• Halatlı Paslanmaz korkuluk
• Spider Cam Korkuluk
• Ahşap küpeşteli korkuluk

Ümraniye İlçesinde Paslanmaz Korkuluk Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.

Ümraniye Paslanmaz Korkuluk
Adem Yavuz Paslanmaz Korkuluk
Altınşehir Paslanmaz Korkuluk
Armağanevler Paslanmaz Korkuluk
Aşağı Dudullu Paslanmaz Korkuluk
Dudullu Paslanmaz Korkuluk
Atakent Paslanmaz Korkuluk
Atatürk Paslanmaz Korkuluk
Cemil Meriç Paslanmaz Korkuluk
Çakmak Paslanmaz Korkuluk
Çamlık Paslanmaz Korkuluk
Dumlupınar Paslanmaz Korkuluk
Elmalıkent Paslanmaz Korkuluk
Esenevler Paslanmaz Korkuluk
Esenkent Paslanmaz Korkuluk
Esenşehir Paslanmaz Korkuluk
Fatih Sultan Mehmet Paslanmaz Korkuluk
Hekimbaşı Paslanmaz Korkuluk
Huzur Paslanmaz Korkuluk
Ihlamurkuyu Paslanmaz Korkuluk
İnkılap Paslanmaz Korkuluk
İstiklal Paslanmaz Korkuluk
Kazım Karabekir Paslanmaz Korkuluk
Madenler Paslanmaz Korkuluk
Mehmet Akif Mahallesi Paslanmaz Korkuluk
Namık Kemal Paslanmaz Korkuluk
Necip Fazıl Paslanmaz Korkuluk
Parseller Paslanmaz Korkuluk
Saray Paslanmaz Korkuluk
Site Paslanmaz Korkuluk
Şerifali Paslanmaz Korkuluk
Tantavi Paslanmaz Korkuluk
Tatlısu Paslanmaz Korkuluk
Tepeüstü Paslanmaz Korkuluk
Topağacı Paslanmaz Korkuluk
Yamanevler Paslanmaz Korkuluk
Yukarı Dudullu Paslanmaz Korkuluk