Asansör Cam Kaplama

Asansör cephe kaplamaları, hayatımızın her alanında ortaya çıkan asansörlerin dış kaplamaları olarak ortaya çıkmaktadır. Alüminyum veya cam olarak kaplanan asansörler, hem estetik bir görünüm almaktadırlar hem de daha uzun ömürlü olmaktadırlar. Paslanmaz malzemeden üretilen asansör cephe kaplama sistemleri ile dikkat çeken uzun ömürlü tasarımlar yapmak mümkündür. Asansör cam kaplama içerisinde farklı desenler ve cam renklendirme yapılması mümkündür. Camın renklenmesi cama daha parlak ve daha canlı bir görünüm kazandırır. Tüm modellerimizde, müşterilerimizin tasarım ve renk konusunda arzu ve isteklerine uygun olarak lamine ve temperli cam kullanmaktadır. Böylece asansör içeriden gelebilecek herhangi bir darbeye dayanıklı hale getirilmektedir.

Asansör önü cam kaplamalar bizi asansörlerin o metal havasından kurtaran ve daha zarif bir görüntüye bürünmesi sağlayan bir çözüm. İnsanlığı taşıyan ve insanlığa hizmet eden bu aletlerin sık bir görüntüye de sahip olması artık bir ihtiyaç gibi. Asansör önü cam modelleri modernliği yansıtan cok güzel ve özel tasarımlardır. Modern çizgilerle dizayn edilen cam kaplama asansörler, ileri teknoloji ürünü materyaller kullanılarak uzman tasarımcılarımız tarafından titizlikle planlanmakta ve kullanıma sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamı, uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe birikimini yansıtmaktadır.

Asansör Cam Kaplama Özellikleri

Her yeri kapalı bir asansör yerine ferah bir kabin tasarlamak isteyenler, panoramik asansör cam kaplama çeşidini tercih etmektedirler.

  • Üçgen, köşeli ve oval asansörler için uyumludur.
  • Estetik ve şık bir görünüm sağlar.
  • Kabinler laminat ya da kromdan kaplanmaktadır.
  • Manzaralı seyir sebebiyle pazarlama arası olarak da kullanılabilmektedir.
  • Cam duvarların sağladığı şıklığın yanında güvenlik ve dayanıklılığı ile de tercih sebebidir.

Kullanım Alanları

Bina içlerinde, holdinglerde, okullarda, kolejlerde, otellerde, iş hanlarında, plazalarda, hastaneler, tıp merkezlerinde ve daha birçok yaşam alanından sorunsuzca kullanılabilen bu asansörler, güvenle kullanılabilir haldeyken gündelik yaşamı da oldukça kolaylaştırır