Paslanmaz Bariyer

Paslanmaz saksı Türkiye’de en çok ilgi gören saksı modelidir. Paslanmaz olması ve her mekana uyumu ile görsellik açısından da diğer saksılardan bir adım öne çıkıyor. Su geçirmez, paslanmaz ve darbelere karşı dayanıklıdır. İstediğiniz modellerde ve ölçüde hazırlanabilen saksı modelleri, her alanda ayrı bir görsel hava katarak kendisini belli edebiliyor. Paslanmaz Saksılar evinizde, iş yerinizde, AVM’lerde, otellerde mimari tasarımları tamamlayan şık ve modern bir görünüme sahip olan paslanmaz saksılar yanı sıra bakır, pirinç, çinko, alüminyum gibi metallerden de üretim yapılmaktadır. Türkiye’de en çok ilgi gören saksı modeli “Paslanmaz metal saksı” modelidir.

Evlerin, işyerlerinin, kolej, otellerin, avmler` in vazgeçilmez dekoru paslanmaz saksılar ile modern ve dekoratif olan saksılar mekanlarımıza alanımıza renk ve modern bir görüntü sunmaktadır. Des Paslanmaz ailesi olarak usta ekibi ile paslanmaz saksı üretimi yapmaktayız.

Saksılar mimarların vazgeçemediği en modern ürünlerdir. Saksılarda müşterinin isteğine göre saksı dekoru kullanırlar. Paslanmaz metal olarak satine bitişli veya parlak paslanmaz çelikten üretilen saksılarda renk seçimi bulunmaktadır.

Paslanmaz saksı fiyatlarında en uygun yerdesiniz. Alüminyum saksı imalatı ve paslanmaz saksı için tercihiniz Des paslanmaz olsun. Saksıda kalite Despaslanmaz.