Paslanmaz Radyatör 

Radyatör sistemleri içerisinde modern ve tasaruf açısından en çok tercih edilen bir modeldir.Radyatörler kolay temizlenir ve kir tutmayan yapısına sahiptir.her iç mekanlarda kolayca kullanabileceği bir üründür.

Paslanmaz Radyatör Modelleri

Trpaslanmaz sirketi olarak günümüzün en ileri teknolojisini ve en kaliteli ve modern malzemelerini kullanarak, el emeği ile üretilmektedir. Sunduğu garantili, kaliteli radyatörleri, profesyonel bilgiyi eksiksiz sağlayarak en titiz müşterileri bile tatmin edecektir. radyatörlerde kullandığı model, malzeme kalitesi, modern detaylarda gösterilen hassasiyet ve içerdiği yenilik itibari ile de dünyada ilktir ve öncüdür. Radyatörün projesi mimarlarımız ile iki önemli faktör göz önüne alınarak yani model ve FONKSİYON, her şey den önce düşünülerek tasarlanmıştır.

Paslanmaz radyatörlerin hepsi kendi mimarlarımız tarafından fabrikalarız da uzman kadrosuyla üreten Trpaslanmaz, bu konuda da sizlere sorunsuz bir hizmet sunacaktır.

Paslanmaz olarak radyatör ve havlupan üretimi yapan Despaslanmaz, tüm ürünlerinde kullanım garantisi ve kaliteli işçilik güvencesi vermektedir.

Son yıllarda gerek konularda gerekse ofislerde, iş yerlerinde yüksek kullanım oranına sahip olan radyatörler, alanlara, mekanlarda şıklık ve modern bir hava katmasının yanı sıra ısı tasarrufu da sağlayarak hem gözünüze hem de bütçenize hitap eden yeni nesil bir üründür. Isıyı uzun süre içinde hapseden paslanmaz radyatörler, yanı sıra en çok tasarruf sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. kolay temizlenebilme ve kir pas tutmama özellikleri de avantajların içine girmektedir.

Paslanmaz olarak radyatör üretimi ve tasarımını yapan Tr paslanmaz , tüm ürünlerinde ve modellerinde kullanım garantisi ve kaliteli işçilik güvencesi vermektedir. profesyonel ,mimari bilgisi ve deneyimli mimarları projelere özel olarak üretim sağlayan firma, projeye en uygun radyatör seçeneklerini sizlerin kullanımına sunacaktır

İstediğiniz ölçülerde istediğiniz alanlara mekanlara uygun radyatör tekliflerini piyasanın en uygun fiyatlandırmasıyla değerlendirmek için Trpaslanmaz la iletişime geçebilirsiniz.

Radyatör Seçiminde Neden Paslanmaz Çelik Tercih Etmelisiniz ?

Paslanmaz radyatörlerde ısı tasarrufu sağlaması ve Bunun yanı sıra, temizlenebilme özelliği açısından kolaylığa sahip olan bu radyatörlerdir. Modern çizgilerde modern dekorasyonlara uyabilecek bir yapıya da sahip radyatörlerdir.

Paslanmaz Havlupan Modelleri

Isınma ve yanı sıra, banyolarda üzerine astığınız havluların kuruması için de kullanabileceğimiz. Havlupan modellerini gerek ihtiyaçlarımızı karşılamak için gerekse modern görünüm içinde tercih edilir. Radyatör kategorisi altında yer alan havlupanlar mekanlarda, banyo, dar alanlarda yer tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Modellerimizin bir çok özelliği de bulunmaktadır. Küçük alan ya da penceresiz bir odanın ısınması için standart bir radyatör kullanmanız hem maliyet hem de ısı açısından zararlı olabilir. Küçük, nazif ve modern dizayna sahip bir kolay montajı ve tesisatın her aşamasını adım adım anlatan kılavuzlar ile mutfak ya da banyonuzda monte etme işlemini yapabilirsiniz. Farklı ölçüler arasından, banyo ya da mutfağınızdaki kullanım alanına uygum modeli seçebilirsiniz.

Firmanın kendi atölyesinde profesyonel ekibi ile ürettiği havlupan modelleri, uzun yıllar garantisiyle de yatırımınızın boşa gitmeyeceğini sizlere göstermektedir. Pas ve kir tutmayan, kolay temizlenebilen bir modele sahip olan bu havlupanlar, sizlere şık görünüm sağlamasının yanı sıra hijyen de sağlayacaktır.

Günümüzde şıklık argümanını her detayda görmek istiyoruz. Gelişen teknoloji, artan şıklık kaygısı ve kullanılacak ürünlerin fazlalığıyla her mekanın ağzımızı açık bırakabilecek bir detaya sahip olduğunu görebiliriz. Bu anlamda banyolara şıklık katan “Paslanmaz Havlupan Modelleri”, sizlerin şık dekor planlamanızdaki tamamlayıcı unsur olacaktır.

Havlupan Seçimide Neden Paslanmaz Çelik Tercih Edilmelidir ?

Paslanmaz özelliğinden dolayı ısıyı içeriye hapseder ve ısıyı uzunca bir süre muhafaza eder, temizliğe gelecek olursak temiz ve hijyen bu anlamda da sizlere hem kolay temizlenebilme özelliği sunan hem de kolay kolay kir pas tutmayan modellerdir. Ayrıca, kullanım alanında gözlerde dolgun bir şıklık oluşturan havlupanlar, modern bir mimariye sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Fiyatlandırma

Boyutuna, ölçüsüne, şekline ve uygulama durumuna göre değişiklik gösteren paslanmaz havlupan modelleri, bahsi geçen özelliklere göre özek olarak fiyatlandırılır.