Paslanmaz Kapı

Binamızın yada evimizin girişine paslanmaz kapı yaptırarak evimizin hem güvenli açısından en iyi şekilde korumaya alabilir ve havasını da değiştirebilirsiniz. Paslanmaz kapılar Aklımıza gelebilecek her mekan kavramı için içeride ve dışarıda olmamızı bizlere anlatacak olanlar kapılardır. Paslanmaz korkuluklar bilindiği gibi paslanmaz çelikler hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Deniz kenarları, denize yakın bölgeler, havuz kenarları, yağış yoğun görülen yerlerde kullanılması gerekmektedir

Paslanmaz Kapı Modelleri

Paslanmaz kapı modelleri Paslanmaz kapıların ferforje kapılar gibi birçok modeli üretilebilir. Bu Modeller müşterinin isteği doğrultusunda şekillendirilir. Des paslanmaz ustaları ile üretilen bu kapılar uzun ömürlü, sağlam ve göze hitap eder paslanmaz korkuluklar alanımızın ya da evimizin mimarisine uygun bir şekilde uzman kadromuz ile ve sizler ile model seçerek veya özel projelendirme yapılmaktadır.

Paslanmaz Korkuluk Kapısı

Paslanmaz Korkuluk kapısı en çok havuz kenarlarında kullanılmaktadır. Bahçe kapısına da kullanılmaktadır. Alanınızda görüntüyü kesme gibi söz konusu değildir. Paslanmaz korkuluk kapısı hem uygun fiyatı ile kullanışı da dikkat çekmektedir.

Paslanmaz Bahçe Kapısı

Cam korkuluk modern merdiven ve balkonlar için vazgeçilmez olmuş durumdadır. Camdan korkuluklar sayesinde balkon manzaranız dan ödün vermeden güvenlik sağlayabilirsiniz. Merdiven ve Paslanmaz Halatlı Korkuluk‘un en belirgin yararı görüşünüzün minimum düzeyde kısıtlamayı sağlar. Paslanmaz Halatlı Korkuluk‘lar, doğal zeminlerde neredeyse görünmezdir. Bu, odağın yapının mimarisinde odaklanılmasını istediğinizde, iç mekan kullanımı için de faydalı olabilir. Paslanmaz halatlı korkuluk, ayrıca herhangi bir ofis binasına veya eve çok şık ve modern bir görünüm kazandırır. Düşük bakım anlarda kullanılan camlar temperli ve lamine olduğundan son derece dayanıklıdır.

Paslanmaz Yangın Kapısı

Paslanmaz yangın kapısı standart yangın kapısı detayında olup galvaniz sac yerine kullanım alanına göre ANSI304 veya ANSI 316 kalite sertifikalı paslanmaz sacdan üretilmektedir. Kasada 1.5 mm, kanatta 1 mm sac kullanılmaktadır. Paslanmaz yangın kapıları prestij ve dayanıklılık için tercih edilir. Opsiyonel olarak bu kapılarda da yangına dayanımlı cam kullanılmaktadır. Paslanmaz kapılarda kullanılan tüm aksesuarlarda da (menteşe, kol, kilit, panik bar) paslanmaz ürünler kullanılmaktadır.