Bayrak Direği

Bayrak direği özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları 500TL ile despaslanmaz.com’da. Paslanmaz galvaniz konsollu bayrak direkleri burada. Paslanmaz Bayrak Direği Fiyatları ve Teknik Özellikleri Ölçüleri İçin Bizi Arayın!

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak Direği olarak; Paslanmaz Bayrak Direği, Galvaniz Bayrak Direği, Krom Bayrak Direği, Büyük Bayrak Direği, Konsollu Bayrak Direği, alanlarında 25 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize sektörde marka olduğumuz bayrak direkleri alanında hizmet vermekteyiz.

Bayrak direklerinde içten halatlı sistemlerde, sonsuz dönerli ırgat sistemli ve sonsuz dönerli elektrik panolu motorlu sistemli olarak iki çeşit üretilmektedir. Dıştan halatlı sistemlerde ise tepeden makaralıdır. 15 metre ve üzeri direklerde paslanmaz yada Nuflex çelik halat kullanılmaktadır.3 metre ile 120 metre arasında istenilen ebat ve ölçülerde üretilmektedir.

Bayrak Direği İstanbul

Bayrak direği ile ilgili tercih yapacağınız zaman mutlaka bina, bayrağın kurulacağı alan gibi pek çok faktörü dikkate alarak tercih yapmalısınız. Bayrak direği fiyatları boyuna göre değişkenlik gösterirken yapılacak olan malzemeye göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Genel olarak bayrak direklerinde boyut tercih edilirken bazı etkenlere bakılarak karar verirse de ortalama 12 metre bayrak direği görebilmek mümkündür. 12 metre bayrak direği fiyatları araştırmasında ise farklı teklif sunan firmaları görebilmeniz mümkündür. Fakat burada önemli olan direğin paslanmaz çelik yapıda kaliteli olan bir ürün olmasına dikkat etmenizdir. Bazı firmalar galvaniz malzeme de kullanabilmektedir. Bu üründe bayrak direkleri için oldukça uygun ürünlerdir. Tercih edeceğiniz bayrak direği sizlere gönderilirken v şeklinde ipi ile beraber gönderilmektedir. Bu iple bayrağı göndere çekebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bayrak direkleri yere gömme kısmıyla beraber iki parça halinde gönderilir.

Bayrak Direği İmalatı

Bayrak direkleri müşteri talebine göre istenilen yükseklikte üretilmektedir. Statik tasarım “ASCE Manual 72″ye göre yapılmaktadır. 12 metreye kadar olan direkler tek gövde olarak üretilmekte, 12 metreden uzun direkler ise poligonal modüllerin iç içe sıkı geçmesiyle oluşturulmaktadır. Boyutları yüksekliğe göre değişen ankrajlı temel montajına uygun kare veya dairesel taban flanşı kullanılmaktadır. Bayrak direklerine korozyona karşı uzun ömürlü sıcak daldırma galvaniz TS 914 EN ISO 1461 standartlarına göre uygulanmakta ve istenirse galvaniz üzeri boya yapılmaktadır. Bayrak sistemi isteğe bağlı olarak dıştan halatlı veya içten halatlı olarak üretilmektedir. İçten halatlı sistemler tepe noktasında bayrağın rüzgarla birlikte 360 derece dönmesine olanak sağlamaktadır (sonsuz döner sistem).Bu sistem direk yüksekliğine göre manuel çıkrıklı veya elektrikli asansörlü olarak üretilmektedir.

Paslanmaz Bayrak Direği Hakkında

 • Paslanmaz Çelik 304 Kalite Malzemeden Üretilmiştir
 • Ürün Üzerinde Kullanılan Sonsuz Dönerli Mekanizma Tarafımızdan İmal Edilmiştir.
 • Ürün Ankeraj sistemi İle Tarafımızdan Montajı Yapılacaktır
 • Bu Ürün İki parçadan Oluşmuştur 1. Parça Q89 mmx 3 Metreden Oluşmaktadır Malzeme Et Kalınlığı 2 mm dir 2.Parça Q60 mm x 2 Metredir Malzeme Et Kalınlığı 2 mm dir bu iki parça Kaynatılarak 5 metrelik Bayrak Direği Oluşmaktadır.
 • Ankeraj Sistemi Bayrak Direğinin Montaj Edileceği Bölgenin Rüzgar ve Zemine Göre Hesaplanarak Uygulanmaktadır.
 • Ürünlerimizin Tamamı Yatar Sistemlidir Montajı Flanşlarla Sağlandığı için Flanş kalınlıkları Ürün ve Zemin’e Göre Uygulanmaktadır.
 • Yatar Mekanizma Bayrak Direğinin Montajında ve Montaj Sonrasında Olumsuz Şartlardan Etkilenmesi Durumunda Bayrak Direği Yatırılarak Onarımı Yapılmakta ve Tekrar Sabitleme Kolaylığı Getirmektedir.
 • Türk Bayrağı veya Kurumsal Bayrakların Kullanımına Göre Paslanmaz Çelik Q14 mm Bayrak Aparatı Ürünle Beraber tarafınıza Verilmektedir.
 • Bayrağın Dolaşmadan Dalgalanması İçin Tesbih Tabir ettiğimiz Boncuklardan Oluşan ve Bayrak Direğinin Çevresini Saran Bir Ürünümüzde Yine Ürün İle Beraber Sunulmaktadır.
 • Bayrak Direğinin İçerisinden Geçen ve Özel Bir mekanizmaya Bağlı İpimiz Sonsuz Döner Tabirli Tepe Şapkasından Geçerek Bayrağın gergi Paslanmazına Bağlanmaktadır Bu İşlem Sonucu Bayrağımız Dolaşmadan Dalgalandığı Gibi değiştirme İşlemi yada Yarıya İndirme İşlemi Sırasında Bayrak Direğinin Alt Gövdesindeki Kollu Mekanizma Tarafından Sağlanmaktadır.
 • Montaj Sonrası yatar mekanizma ve Bağlantı İşlemlerini Gizleyem Bir Adet kare Rozet Bağlantı üzerine Geçmektedir Buda Ankerajın Dış etkenlerden Korunmasını ve estetik Bir Görünüm Sağlamaktadır.

Bayrak Direkleri

Şirketlere cephelerinde her ebat bayrak direği imalatı ve satışı yapılmaktadır. Üretimi yaptığımız bayrak direklerini anahtar teslimi olarak yapılmaktadır. Paslanmaz çelik borulardan imalatı yapılmaktadır. Rüzgar yönüne sonsuz döner mekanizmalı, içten ipli mekanizma sistemi ile bayrak çekilmektedir.

Parlak veya satine bitişli dekortatif flaş gizleme sistemi, yere yatırılabilir özelliği olan ve Türkiye’nin her tarafına direk imalatı ve satışı mevcuttur.

Bayrak direği, bayrak direği satışı, bayrak direği imalatı, flama direği, flama direği imalatı, flama direği satışı, bayrak direği İstanbul, duvar direği, büyük ebat Türk bayrağı direği, aydınlatma direği, büyük bayrak direği, küçük bayrak direği imalatı ve satışı yapılmaktadır.

Paslanmaz Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak Direkleri hakkında Sizler de kaliteyi, modern uygun fiyata almak ve üretim , montajlama sırasına kadar her alanda sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız bize ile iletişime geçebilirsiniz. Sektöre yön veren modern anlayışımız ve uzmanlarımız , mimarlarımız ile atölyelerimizde sizlere hizmet vermekten keyif duyacağız. Des paslanmaz ailesi olarak size bir telefon kadar yakınız

Paslanmaz Bayrak Direği Fiyatları ve Ölçüleri için Bizim ile İletişime Geçebilirsiniz

 • 2 – 8 mt arası menteşeli; 8 – 12 mt arası menteşesiz flanşlı imalat.
 • 110 – 160 km/saat rüzgar hızına göre statik hesap.
 • Direk tipine göre 4 veya daha fazla adette ankraj.
 • AISI 304 ve 316 kalite paslanmaz çelik.
 • Yüzey bitişi satine veya parlak polisaj.
 • Bayrak dolanmasını engelleyen sonsuz döner tepe sistemi.
 • Patentli halat sarma tanburu.
 • Ankrajlı temel montajı için taban flanşı.
 • Paslanmaz çelik taban rozet.
 • Ankrajı ve taban flanşını gizlemek için dekoratif taban kapama.

İstanbul’da Bayrak Direği Hizmeti Vermekte Olduğumuz İlçeler